ZARZĄDZANIE NAJMEM CHORWACJA SYSTEM CONDO

Gwarantowane do 28 dni pobytu właścicielskiego w roku
(w przypadku połączenia zakupu apartamentu z umową najmu długoterminowego w systemie condo)


APARTAMENTY SOVLJE, DOMY MOBILNE CAMPING

Spółka Empyreal Travel d o.o.świadcząca w ramach Grupy usługi komplementarne oferuje opcjonalnie obsługę najmu i zarządzania apartamentami.
Zawierana umowa pozwala na czerpanie dochodów z turystyki, nie wykluczając możliwości korzystania z nieruchomości przez właściciela.

Serwis pozyskania Najemców:
Współpraca z największymi portalami do rezerwacji apartamentów wakacyjnych pozwala zapewnić optymalne obłożenie.

Opieka Najemców podczas pobytu:
W apartamentach goście oprócz samego pobytu mają zagwarantowaną obsługę jak i udogodnienia zarezerwowane do tej pory tylko dla ośrodków hotelowych takie jak strefa wellness, saunę, siłownię, kawiarenkę, reprezentacyjne foyer z recepcją.

Serwis sprzątania po pobycie:
Profesjonalne sprzątanie apartamentów, wraz z wymianą bielizny pościelowej, ręczników, a także dezynfekcja pomieszczeń.

Przygotowanie nieruchomości do wynajmu:
Sprzedawane nieruchomości są w pełni wykończone wysokiej jakości materiałami jak m in. dębowe panele, dodatkowo apartamenty są umeblowane w standardzie hotelowym.

Oferowana stawka czynszu dzierżawnego odpowiada stopie 7% w PLN lub 5% w EUR (w zależności od waluty inwestycji). Twoją inwestycją opiekują się najlepsi fachowcy z branży turystycznej działający od kilku lat na rynku chorwackim. Od momentu podpisania umowy, zarządzaniem obiektem, marketingiem, promocją obraz obsługą Gości zajmuje się firma Empyreal Travel d o.o.